Titulní obrázek

Divize Mopar nabízí skoro 300 tisíc originálních dílů

Divize Mopar (MOtor PARts) je specialistou na vývoj a výrobu doplňků pro koncern Chrysler Group. V současné době nabízí skoro 300 tisíc originálních dílů pro automobilky Chrysler, Dodge, Jeep, Ram a nyní i Fiat.

Povinné ručení 2012: V letošním roce se ceny povinného ručení dostaly vlivem konkurence na historická minima. Máte-li starší smlouvu, porovnejte si vaši platbu s některou online kalkulaček povinného ručení.

Mopar například jako první do světa automobilů uvedl technologii Wi-Fi nebo jako první nabídl automobilové informační aplikace pro chytré telefony. Pro řadu modernizovaných pick-upů Ram 1500 si Mopar pro modelový rok 2013 připravil nový katalog s více než třemi stovkami dílů a příslušenství.

Jejich prostřednictvím lze upravit vzhled, výkony pohonných jednotek, podvozky a nechybí ani řada prvků, které zvýší užitnou hodnotu pick-upů při pracovním nasazení. Podle materiálů divize Mopar a jejích zástupců si majitelé pick-upů značky Ram velmi rádi upravují své vozy za využití značkových doplňků. V případě příslušenství od divize Mopar utrácejí majitelé pick-upů okolo 500 amerických dolarů (přibližně 10.000 Kč) a více.

Nový katalog nabízí doplňky v cenách od 12 do 3.311 amerických dolarů (zhruba 240 až 65.000 Kč). Majitelé pick-upů Ram 1500 v provedení pro modelový rok 2013 mohou vybírat od drobností v podobě polepů na karoserii přes ochranné rámy a nové karosářské díly až po sady zlepšujících výkon motoru nebo nastavení podvozku. Samostatnou kapitolou jsou doplňky pro ložnou plochu. Zde jsou k dispozici různé druhy vnitřního obložení korby, přídavné boxy na uložení drobností, zádržné systémy a množství různých krytů, chránících náklad před nepřízní počasí i zvědavými pohledy.