Titulní obrázek

Extrémně široký Jeep Wrangler

Neznámý majitel spojil dvě vozidla Jeep Wrangler k sobě. Způsob, jakým k sobě svařil dvě auta je nám neznámý. Co ale víme je, že tato kurióznost jezdí na veřejné silnici a je extra široká.

Snížení světlé výšky, vytažené blatníky. Právě to by měl být jednoduchý recept na atraktivní auto. Znáte to, když je auto širší, vypadá drsněji, skoro nikdo mu neodolá. Je téměř závodní, jelikož na okruhu znamená širší rozchod lepší stabilitu. Ovšem všechno má své hranice. 

Jednomu majiteli však tato kritéria nestačila, a tak z Jeepu Wrangler udělal, řekli bychom, kuriozitu. Zkrátka to vypadá, že koupil minimálně ještě další Jeep Wrangler a pak je nějakým neznámým způsobem svařil dohromady - bok po boku. 

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinném ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

A extrémy tu máme nejen po stránce vzhledu - celá kreace má prý šest kol - dvě jsou ukrytá kdesi uprostřed, aby se auto neohnulo a neprasklo. Víc toho nevíme a netušíme ani jak je možné, že se tahle věc pohybuje po veřejné silnici.