Titulní obrázek

Jeep představil tři nové vozy

Na autosalonu v Paříži představila automobilka Jeep model Grand Cherokee SRT White Edition, tedy limitovanou edici nejvýkonnější verze své vlajkové lodi, Jeep Wrangler Moab a speciální sérii Jeep Compass Overland.

Limitovaná edice Jeep Grand Cherokee SRT White Edition je v exkluzivním odstínu Bright White. Tato speciální edice vychází z vysokovýkonného modelu SRT řady Jeep Grand Cherokee. Pochlubit se může elegantním vzhledem s černými detaily a vysoce výkonným zážehovým motorem 6.4 l HEMI, který produkuje výkon 468 k. Nový model SRT White Edition je určen všem extrémním příznivcům sportovních vozidel, kteří se chtějí odlišit.   

Jeep Wrangler Moab charakterizuje nová barva karoserie Rock Lobster, představuje tovární úpravu Wrangleru inspirovanou americkou oblastí Moab v Utahu, jež je celosvětově známá outdoorovými aktivitami a off-roadovými akcemi. Nová edice Wrangler Moab přidává off-roadové legendě Wrangler agresivnější a modernější vzhled.

Povinné ručení je zákonné pojištění vozidla, které chrání motoristy před škodami, které mohou způsobit při svých cestách ostatním. Z tohoto pojištění jsou kryty nejenom poškozená vozidla, silnice, domy, ale i škody na zdraví všech účastníků nehody.

Městské SUV Compass Overland vnáší novou dávku elegance a řadu prémiových prvků. S bohatou nabídkou zábavných a informačních technologií představuje Overland nejexkluzivnější model řady Compass.