Titulní obrázek

Nový trend automobilek - naftové motory

Italská automobilka Maserati se chystá dát pod kapotu modelu Quattroporte příští generace diesel. Ovšem problém bude se zvukem. Vůz totiž umělý zvuk nepotřebuje. Osmiválce zaručují naprosto dostačující zvuk. Diesel se v dnešní době dává nejvíce.

Maserati nyní realizuje nástupce modelu Quttroporte a crossoveru založeném na konceptu Kubang. Naftový motor dostanou oba vozy. Tím bude s největší pravděpodobností šestiválec podobný v Jeepu Cherokeem. Model projde zásadními proměnami, kvůli podobnosti vozu Maserati. Dieslové Maserati by mohly připomínat americké burácivé osmiválce. Vozy tak budou produkovat umělý zvuk.

Havarijní pojištění doplňuje povinné ručení. Jde o volitelné pojištění, které kryje ostatní škody v povinném ručení nezahrnuté. Pojistit se tak můžete proti škodám na svém vlastním vozidle nebo třeba zamezit případné finanční ztrátě při odcizení vozidla.

Automobilka Maserati není jediná, která malý podvod praktikuje. Společnost BMW dala naftový motor do modelu M5, zde má připomínat zvuk starého desetiválce.